Strudel House je rodinná spoločnosť, ktorá sa zaoberá kompletnou cateringovou ponukou, výrobou a distribúciou štrúdli, cheescakov, zákuskov a slaných drobných vecí. Skúsenosti zo zahraničia nás priviedli k nápadu vytvárať kvalitný Slovenský produkt podľa starej receptúry a s tradičnou chuťou. Preto naše štrúdle a všetky ostatné produkty pečieme z najkvalitnejších ingrediencií, bez konzervantov a umelých prísad.

Prečo uprednostňujeme špaldovú múku:

Špalda, najlepšie sa podobajúca rastlina príbuzná s ľudskou látkou.

Obilie, ktoré je najdokonalejšie zo všetkých druhov obilia.

Pôsobí hrejivo tým, že zvyšuje prekrvenie a dostavuje sa pocit tepla.

A tučne dodávaním človeku prospešné tukové tkanivá

A vysoko hodnotne pôsobením špeciálne na regeneráciu buniek

A miernejšie ako ostatné zrná, pretože čo najmenej zaťažuje ľudský organizmu.

O špalde sa hovorí, že je to ´´predĺžené materské mlieko´´ -  je optimálne pre výživu mladých, starších, zdravých i chorých a preto sme sa aj my, v našom a vo Vašom Strudel House rozhodili používať túto výnimočnú rastlina priniesť Vám do Vašich domácností, podnikov, reštaurácií, kaviarní a všade, kde sa len nachádzate s našimi lahodnými produktami kúsok domova a materskej lásky.

Prečo by ste si mali vybrať produkty Strudel House?

1. Máme pestrú ponuku zdravých, tak aj klasických koláčov. Napečieme, prinesieme, naservírujeme,  ak sa Vám nechce.

2. Používame kvalitné suroviny. Nepoužívame stužovače, margaríny ani šľahačku v prášku, ale poctivé maslo, smotanu, čerstvé ovocie a špaldovú múku.

3. Všetky naše receptúry pripravujeme tak, aby ste prežili gurmánsky zážitok. Neustále vymýšľame nové produkty a obmieňame naše portfólio, aby sme Vám nezovšedneli.

4. Myslíme na všetkých. Či už máte radi klasické torty, chcete sa stravovať zdravšie, či ste vegán, či celiatik, každý si vie nájsť u nás to svoje.

5. Sme radi kreatívny a flexibilný a ak ste nenašli tú svoju pochúťku, zavolajte alebo nám napíšte. Napečieme Vám všetko podľa Vašich predstáv.

Stačí sa ozvať a do 48 hodín máte Vašu pochúťku u Vás na stole v kuchyni.